Shop Smarter for Prices

sponsored content, Videos
on October 31, 2017

The video will help you use unit prices and serving sizes when comparing food products in the store to determine the most affordable, healthy options.  Highlighting the ease of budgeting and purchasing ingredients for healthy meals.